Світ

Вчені стверджують, що приготування їжі на дровах або вугіллі збільшує ризик смерті

Хоча їжа, приготована на мангалі або барбекю, чудова, приготування їжі на дровах або вугіллі збільшує ризик смерті на 36%, стверджують дослідники. Вчені виявили, що спалювання деревини або вугілля для приготування їжі пов’язане з підвищеним ризиком респіраторних захворювань і навіть смерті – повідомляє 1NEWS, посилаючись на ZIK.

У дослідженні фахівці з Оксфордського університету виявили, що смертність в будинках, де використовують деревину чи вугілля для приготування їжі, на 36% більша, ніж в тих, які використовують для цього електрику або газ.

Щоб прийти до такого висновку, дослідники розглянули записи про здоров’я 280 тис. дорослих людей у ​​віці 30-79 років в Китаї.

Всі учасники експерименту не курили, за їх станом стежили протягом дев’яти років.

За цей час 19 823 були або госпіталізовані, або померли від основного респіраторного захворювання, включаючи хронічну обструктивну легеневу хворобу (ХОЗЛ).

Ка Хун Чан, який очолював дослідження, сказав: «Хоча попередні дослідження запропонували зв’язок між використанням твердого палива та ХОЗЛ, більшість з них були зосереджені на змінах функції легенів, а не на госпіталізації або смерті.

«Крім того, ми розглянули асоціації з іншими респіраторними захворюваннями, про які мало що відомо».

Подальший аналіз показав, що люди, які переключилися з використання вугілля або деревини на електроенергію або газ, знизили ризик захворювання і смерті до 14 відсотків.

Д-р Чженмінг Чен, старший автор дослідження, додав: «Хоча ми не можемо вивести причинно-наслідковий зв’язок з цих спостережень, наші результати дають переконливі аргументи, щоб прискорити глобальну реалізацію універсального доступу до доступної чистої енергії, однією з цілей сталого розвитку Організації Об’єднаних Націй».

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close