Світ

Вчені розповіли, які фактори впливають на відчуття щастя

Вчені виявили, що харчування та заняття спортом пов’язане з відчуттям щастя. Так, на рівень щастя впливає кількість споживаних фруктів і овочів, а також регулярна фізична активність, пише 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

Робота вчених Кентського університету вперше розкриває причинно-наслідковий зв’язок між способом життя і задоволеністю від нього. У дослідженні взяли участь більш ніж 14 тисяч людей.

Згідно з результатами, здорове харчування і рівень фізичної активності позначаються на відчутті щастя. І не дивно, оскільки вони впливають на безліч наших станів, зокрема на настрій, самооцінку та стан здоров’я.

Цікаво, що жінки й чоловіки досягають цих цілей по-своєму. Зокрема учасниці дослідження переважно споживали більше фруктів і овочів, а учасники – більше тренувалися.

Дослідники помітили, що на добробут учасників впливала не здатність людей потурати своїм бажанням, а навпаки – самоконтроль, який сильно впливав на рішення. Вчені вважають, що отримані результати можуть мати важливі наслідки для суспільства і системи охорони здоров’я.

Раніше швейцарські вчені знайшли метод, який допоможе побороти депресію.

Back to top button