Світ

Вчені розповіли про причини інфаркту міокарда

Інфаркти та інсульти залишаються в числі найбільш поширених причин смертності серед громадян України. Тим важливіше знати про всі фактори ризику цих підступних хвороб. Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на ZIK.

Підвищений артеріальний тиск. Гіпертонія завдає істотної шкоди артеріях, через неї в кровоносних судинах накопичуються атеросклеротичні бляшки. Згодом вони ускладнюють приплив крові до серця і тим самим провокують інфаркти.

Підвищений рівень холестерину. Згадані вище атеросклеротичні бляшки виникають з холестерину, які ми отримуємо з їжею. Саме тому людям вкрай важливо стежити за показниками холестерину в крові і у разі необхідності приймати статини.

Підвищений рівень цукру в крові. Через високі показники глюкози наші кровоносні судини також можуть пошкоджуватися. А це провокує згустки крові або тромби. Вони загрожують інфарктом міокарда.

Ожиріння. Призводить до підвищеного артеріального тиску, стрибків рівня цукру в крові і збільшення показників холестерину.

Куріння. Один з основних факторів ризику хвороб серця і легенів. Куріння вкрай негативно позначається на здоров’ї наших кровоносних судин, тому від цієї шкідливої звички краще позбутися якомога раніше.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close