Світ

Вчені назвали фактор, що значно знижує смертність від коронавірусу

Американські вчені назвали фактор, що значно знижує смертність від коронавірусу. Дослідники з Медичної школи Бостонського університету опублікували свою роботу в журналі Plos One, пише 1NEWS, посилаючись на Главком.

Були проаналізовані лікарняні дані 235 пацієнтів, інфікованих Covid-19.

Згідно з даними фахівців, серед заражених коронавірусом пацієнтів з нормальним рівнем вітаміну D в крові значно менше важких випадків і смертей. Так, серед людей старше 40 років смертність тих, у кого було досить речовини в організмі, на 51,5 відсотка нижче, ніж у інших.

Вчені також відзначають, що достатність вітаміну D може допомогти запобігти такому ускладненню, як цитокіновий шторм.

Раніше вчені Університету Рокфеллера (США) розкрили, що небезпечні для життя і смертельні випадки захворювання Covid-19 пов’язані з порушеннями в роботі імунної системи. Згідно з висновками дослідників, принаймні у 3,5 відсотка досліджуваних пацієнтів з важкою формою Covid-19 є мутації в генах, що беруть участь в противірусному захисту.

Нагадаємо, ВООЗ очікує збільшення кількості летальних випадків від коронавірусу в Європі в жовтні-листопаді.

До слова, у світі станом на 25 вересня зареєстрували 32 457 940 випадків коронавірусу. Загалом від початку пандемії 988 523 людини померли від коронавірусу і 23 956 712 людей одужали.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close