Світ

Вчені: надмірне споживання курячих яєць підвищує ризик розвитку смертельної хвороби

Вчені дійшли висновку, що курячі яйця підвищують схильність до розвитку діабету 2 типу. Дослідження проводили фахівці Китайського медичного університету, Університету Південної Австралії і Катарського університету. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

“Ризик діабету зростає прямо пропорційно зростанню споживання яєць. Вживання в середньому більше 38 грамів яєць в день збільшує ризик діабету приблизно на 25 відсотків. Більше 50 грамів в день – на 60 відсотків”, – пише видання British Journal of Nutrition.

Спеціалісти проаналізували дані про харчування понад 8,5 тисяч осіб, які збиралися в період 1991 – 2009 рік.

Також фахівці встановили, що у жінок споживання яєць викликає більш виражену схильність до захворювання на діабет 2 типу в порівнянні з чоловіками. Що саме підсилює схильність до розвитку діабету у любителів яєць, ще належить встановити.

Діабет – одна з провідних причин передчасної захворюваності і смертності , оскільки часто призводить до ампутації кінцівок , втрати зору, ниркової недостатності і провокує серцево-судинні захворювання. Лікарі назвали 3 приховані ознаки високого рівня цукру у крові.

Tags

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close