Світ

Вчені: лікування коронавірусу за допомогою плазми крові неефективне

Плазма крові від людей, які вилікували від Covid-19, виявилася неефективною в лікуванні нових хворих. Відповідні висновки випливають з дослідження вчених, опублікованого в Британському медичному журналі (BMJ), пише 1NEWS, посилаючись на Главком.

Так, з квітня по червень в експерименті брали участь 464 пацієнта з Індії, заражених коронавірусом. Половині з них робили переливання плазми тих, хто вже переніс хворобу. Другій половині призначили класичне лікування.

З’ясувалося, що плазма крові не знизила ризик важкого перебігу Covid-19 або летального результату.

Однак представники національної служби охорони здоров’я Великобританії заявили, що при дослідженні використовувалася плазма з рівнем антитіл в 6-10 разів нижче, ніж використовують в Британії.

Як відомо, у Львові випробовуватимуть український препарат проти коронавірусу. «Біовен 10» створили на основі людського імуноглобуліну, він містить 52% IgG1, 32% IgG2, 7% IgG3 и 4% IgG4. Його виробляє компанія «Біофарма Плазма». Імуноглобулін G – клас антитіл, що складають близько 75% усіх антитіл плазми крові людини, найбільш ефективних проти вірусів, нейротоксинів та малярії.

Нагадаємо, що ізраїльські вчені Інституту біологічних досліджень та представники Міністерства оборони країни, які працювали над вакциною проти Covid-19, заявили про створення першого у світі препарату від коронавірусу.

Також європейські вчені створили антитіло, що перемагає коронавірус.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close