Світ

Вчені досліджують новий штам коронавірусу

Британські вчені служби охорони здоров’я – PHE в своїй країні виявили зараження новою мутацією коронавірусу B.1.621. Чи діють проти нього існуючі вакцини та як протікає хвороба в заражених новим штамом Covid-19 – невідомо. Це питання активно досліджують науковці. Про це свідчать дані PHE, пише 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

У Великій Британії виявлено 16 осіб, заражених новим штамом коронавірусної хвороби. В основному недугу привозять з-за кордону.

На даний час ще невідомо, чи викликає цей штам тяжчий перебіг захворювання, і наскільки дієві проти нього існуючі вакцини. В країні почалися лабораторні випробування, щоб визначити вплив нових мутацій на поведінку вірусу.

Перший випадок зараження штамом B.1.621 був зареєстрований в Колумбії у січні. З того часу його зафіксували у 26 різних країнах і регіонах, але майже половина зареєстрованих випадків припадає на США, повідомляють британські ЗМІ.

У Києві з’явилися тести для виявлення Covid-19 штаму Delta. Що стосується пандемії, то, дійсно, він є найрозповсюдженішим. Буде пріоритетним в циркуляції. В Україну його завезли з Росії.

Back to top button