Світ

Валенса жорстко розкритикував чинну владу Польщі

Проте найбільшим злочинцем, за його словами, є лідер "Права і справедливості" Ярослав Качинський, який "впливає на рішення та приймає їх"

Колишній президент Польщі Лех Валенса, який приєднався до протестів на захист суддів Верховного суду, вважає “злочинцями” чинну владу Польщі, зокрема лідера керівної партії Ярослава Качинського, – повідомляє 1NEWS.

Про це він заявив, розповідаючи, що “має план” виходу з ситуації, яка склалась через скандальну судову реформу, але для його реалізації потрібно більше людей на вулицях.

“Я залишусь на декілька днів у Варшаві і погляну. У мене є план, але мені потрібно більше людей. Треба почати з визнання того, що порушники Конституції є злочинцями”, – сказав Валенса, уточнивши, що вважає злочинцями президента Анджея Дуду, прем’єр-міністра Матеуша Моравецького та міністра юстиція Збігнєва Зьобра.

Проте найбільшим злочинцем, за його словами, є лідер “Права і справедливості” Ярослав Качинський, який “впливає на рішення та приймає їх”. Валенса заявив, що готовий зустрітися з Качинським, але той на це не погодиться.

“Тому що він боїться. Він боягуз. Ходячий боягуз”, – сказав екс-президент Польщі.

Промову прем’єра Моравецького у Європарламенті на захист скандальної реформи Валенса назвав брехливою, а самого прем’єра – “брехуном та злочинцем”. “Це жахлива брехня. І він думає, що хтось у це повірить?” – сказав Валенса.

Джерело: Super Express

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close