Світ

В Єревані після протестів затримали 10 лідерів опозиції

Після протестів у Єревані, де були висунуті вимоги відставки прем’єра Вірменії Нікола Пашиняна, затримані 10 представників опозиції в рамках кримінальної справи про організацію та проведення масових зібрань з порушенням закону, повідомляє 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

«У рамках кримінальної справи, порушеної у Спеціальній слідчій службі (ССС) за фактом організації і проведення мітингів високопосадовцями, а також іншими особами з порушенням встановленого законом порядку, затримані 10 осіб», – йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням ССС, були затримані лідер опозиційної партії “Процвітаюча Вірменія” (ППВ) Гагік Царукян, керівник партії “Національна безпека” Гарнік Ісагулян, опозиціонери Сурен Суренянц, Давид Амбарцумян, керівник телеканалу “Еркір Медіа” Гегам Манукян, голова партії “Батьківщина” (“Родина”) Артур Ванецян і член ради партії Ара Саакян, заступник глави “Республіканської партії” Едуард Шармазанов, засновник партії “Єдина Вірменія” Артур Казінян, представник партії “Дашнакцутюн” Ішхан Сагателян.

Опозиціонери Ваагн Чахалян і Грач’я Гукасян залучені у кримінальній справі в якості підозрюваних у скоєнні злочинів, передбачених частиною 1 статті 225.1 Кримінального кодексу РВ”. В якості запобіжного заходу обрано підписку про невиїзд.

Кримінальну справу за статтею 225.1 КК РВ (організація і проведення зборів з порушенням встановленого законом порядку) було порушено в середу. Попереднє слідство триває.

Раніше представники 17 вірменських партій організували мітинг у центрі Єревана з вимогами відставки прем’єр-міністра Нікола Пашиняна.

 

 

 

Останні новини

Back to top button