Світ

В Єгипті поліція затримала наймолодшого сина колишнього президента

Єгипетська влада заарештувала молодшого сина колишнього президента, очільника руху Братів-мусульман Мухаммеда Мурсі, інформує 1NEWS з посиланням на Reuters.

«В середу єгипетська поліція затримала молодшого сина колишнього президента Мохамеда Мурсі в його будинку на околиці Каїра, за свідченнями його брата та джерел зі служби безпеки», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, джерела безпеки поінформували, що Мурсі був заарештований за звинуваченням у “поширенні фальшивих новин” у зв’язку з інтерв’ю, що він надав агентству Аssociated Press минулого тижня, присвячому затриманню його батька.

В інтерв’ю Абдулла сказав, що здоров’я його батька погіршилося через умови у в’язниці, а також що родині дозволялося його відвідувати дуже рідко.

За інформацією Reuters брат Абдулли Ахмед заявив, що співробітники поліції не надали ордер на арешт та заявили, що затримують Абдуллу для допиту.

У міністерстві внутрішніх справ Єгипту не надали коментарі.

Колишній президент, очільник руху Братів-мусульман, був ув’язнений з часу його усунення від влади військовими в 2013 році після масових протестів проти його правління.

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

One Comment

  1. народ, недавно нашел уникальный способ как быстро накачать пресс (и другие мышцы) без физических усилий, диет и прочей лабуды. После двух недель использования миостимулятора убрал пивное пузу и начали проступать кубики, подкачал бицепс и ноги, а жена убрала в талии пару сантиметров и сделала красивый живот. Дa и прикoл что нe надo ничeгo дeлать прocтo надeл и включил, этo рeальнo cамый лeнивый и быcтрый cпocоб похудеть и подкaчатьcя, да и стоит копейки.

Close