Світ

В Японії якість яловичини перевірятимуть за допомогою ДНК-тестів

Щоб гарантувати якість цього м’яса та захистити репутацію виробників яловичини преміального сегмента, в Японії вводять новий вид перевірки продукту – ДНК-тестування, передає 1NEWS з посиланням на agri-gator.com.ua.

У Японії високо цінується преміальне м’ясо ВРХ породи кобе. Це мармурова яловичина, для отримання якої тварин вирощують у специфічних умовах.

У японській Асоціації сприяння маркетингу та дистриб’юції яловичини повідомили, що відтепер на м’ясокомбінатах сертифіковані зразки м’яса кобе будуть кодуватися і зберігатися протягом п’яти років. Якщо у споживачів виникнуть питання щодо якості чи походження яловичини, сертифікований зразок з конкретної партії знайдуть на сховищі та проаналізують з допомогою тесту ДНК.

Хоча Японія – єдине місце, де виготовляють преміальне мармурове м’ясо кобе, країна є нетто-імпортером яловичини. Через посилення попиту на внутрішньому ринку цього року Японія підписала митну угоду з ЄС, яка передбачає пільгові умови для європейських експортерів м’яса. Також цього місяця представники влади Японії заявили, що мають намір підписати схожу угоду з США.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close