Світ

В Угорщині спрощують процедуру працевлаштування громадян із країн, що не входять в ЄС

Угорщина дозволить найм тимчасових працівників з країн, що не входять до ЄС, зменшити дефіцит робочої сили та допомогти економіці відновитись, повідомляє 1NEWS з посиланням на ЄП.

Про це заявив у четвер міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто.

Сійярто сказав, що деяким агентствам з працевлаштування буде дозволено ввозити кваліфіковану робочу силу у відповідності з жорсткими правилами.

За словами міністра, нове законодавство, в тому числі про тимчасових працівників, має на меті “допомогти швидкому перезапуску економіки, щоб він був найшвидшим у Європі”.

Нові правила дозволяють агентствам залучати тимчасових працівників з країн, що не є сусідами Угорщини і не входять до ЄС. Правила для працівників з України та Сербії були пом’якшені в 2017 році.

Інші заходи, про які оголосив Сійярто, включають пом’якшення бюрократичного тягаря для малих та середніх підприємств, а також дешеві позики, щоб допомогти угорським компаніям розширитися за кордон або інвестувати в зелені проєкти.

Економіка Угорщини розвивалась краще, ніж очікувалось, у першому кварталі цього року, незважаючи на коронавірусні обмеження.

 

 

 

 

 

Back to top button