Світ

В США збанкрутував найбільший продавець іграшок

Toys "R" Us закриє або продасть всі свої 735 магазинів

Один з найбільших продавців іграшок в США Toys “R” Us закриє або продасть всі свої 735 магазинів на території країни, щоб реструктурувати багатомільярдні борги. Робочі місця можуть втратити 30 тисяч чоловік.

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на Republic.

Toys “R” Us також оголосила, що веде переговори про продаж 200 американських магазинів і 80 тих, які знаходяться в Канаді. Реорганізацію проведуть в Азії і Центральній Європі. У Великобританії компанія звільнила керівний склад і вже закрила 25 магазинів. В країні в цілому можуть закрити до 100 магазинів, роботу можуть втратит 3 тисячі чоловік.

Про проблеми в бізнесі ритейлера стало відомо у вересні 2017 року – тоді компанія звернулася до суду за захистом від кредиторів і оголосила про банкрутство. Заборгованість становила 5 мільярдів доларів. Як пояснював Bloomberg, борги залишилися після операції 2005 року, коли інвестиційні фонди Bain Capital, KKR & Co і Vornado Realty Trust купили її акції, зробивши компанію приватною, але для цього їм довелося влізти в багатомільярдну заборгованість. На обслуговування цього боргу компанії доводилося витрачати $400 млн щорічно.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close