Світ

В США зафіксували найбільше падіння економіки з часів Другої світової війни

Швидкість зростання залежатиме від того, наскільки потужними будуть заходи з підтримки економіки у другому пакеті допомоги, який наразі розглядають в Конгресі США

Падіння реального ВВП склало 32.9 відсотка в другому кварталі у річному вимірі, після падіння на 5% у першому кварталі, повідомило Бюро економічного аналізу США.

Про це повідомляє 1NEWS.

В Бюро пов’язали різкий спад із введенням заходів, спрямованих на подолання пандемії коронавірусу. Обмеження на пересування, запроваджені в багатьох штатах в березні та квітні почали знімати в травні та червні а також почали надходити виплати допомоги домогосподарствам та бізнесу з подолання пандемії йдеться в записці Бюро.

Падіння у другому кварталі стало найгіршим з часів після Другої світової війни, коли США почали вести цю статистику. Все ж, дані падіння були кращими, ніж очікували експерти.

Аналітики опитані Dow Jones напередодні оголошення даних, очікували падіння у другому кварталі на рівні 34,7%, пише CNBC, а опитування експертів MarketWatch давало оцінку у 35% падіння, експерти Bloomberg очікували падіння на рівні 34%.

В третьому кварталі оглядачі очікують на зростання економіки. Опитані MarketWatch економісти прогнозують зростання на 18% у третьому кварталі, в річному вимірі. Швидкість зростання залежатиме від того, наскільки потужними будуть заходи з підтримки економіки у другому пакеті допомоги, який наразі розглядають в Конгресі США. Найбільшим ризиком для цього прогнозу є загроза наступних сплесків пандемії.

В Білому домі також сподіваються на швидке економічне відновлення.

«Третій квартал буде чудовим, – заявив нещодавно президент США Дональд Трамп в інтерв‘ю Fox News. – Що добре про третій квартал, це те, що дані виходять якраз перед виборами».

Джерело: Голос Америки

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close