Світ

В США бачать небезпеку у посиленні співпраці КНДР та РФ

В США бачать небезпеку у посиленні співпраці КНДР та РФ

Фото: kremlin.ru

Співпраця КНДР та РФ є небезпечною

Поїздка диктатора Північної Кореї Кім Чен Ина в Росію є демонстрацією “загрози ширшої безпеки” з боку КНДР.

США розглядають співпрацю Росії та Північної Кореї як “вулицю з двостороннім рухом, яка стає дедалі небезпечнішою”. Про це у понеділок, 25 вересня, заявив держсекретар Сполучених Штатів Ентоні Блінкен, передає CNN.

Він зауважив, поїздка глави Північної Кореї Кім Чен Ина в Росію була демонстрацією “загрози ширшої безпеки” з боку КНДР.

Говорячи про співпрацю режимів, Блінкен вказав, що ті зацікавлені один в одному. Так, Росія “зневірилася в пошуках обладнання, матеріалів і технологій для своєї агресії проти України”, а Північна Корея шукає допомоги, щоб зміцнити і просунути свої власні ракетні програми.

“Ми працюємо пліч-о-пліч з іншими партнерами та союзниками, щоб виявити небезпечні шляхи військової співпраці Росії та Північної Кореї, яка загрожує глобальному миру та безпеці”, – додав Блінкен.

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин та міністр оборони країні-агресора РФ Сергій Шойгу обговорили посилення військового співробітництва та обмінів між КНДР. 

Північна Корея, ймовірно, зможе збільшити поставки артилерійських боєприпасів для Росії, втім це навряд чи матиме велике значення. Про це заявив голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі.  

Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button