Світ

В Римі заборонили сидіти на пам’ятках історії та сушити одяг «на видноті»

У Римі поліція почала патрулювання на Іспанських сходах, щоб слідкувати за виконанням постанови, яка забороняє сидіти на одному із символів вічного міста, пише АР.

137 сходинок, побудованих у 1720-х роках, вже давно стали популярним місцем для туристів. Офіційний веб-сайт туризму в Римі описує ці сходи як прохід, «але тим більше місце для зустрічей та приємного відпочинку».

Сходи відомі тим, що з’явилися у кінофільмі «Римські канікули» з Грегорі Пеком та Одрі Хепберн.

Але станом на 8 липня сидіти, їсти та пити на них поза законом, і це може призвести до штрафу в розмірі до 400 євро (450 доларів.).

Агенція наголошує, що постанова також застосовується до інших фотогенічних місць Риму, наприклад Фонтану де Треві.

Міська влада заявила, що закон застосовується в повному обсязі з дня його набрання чинності, але лише на цьому тижні поліцейські в жовтих жилетахпочали патрулювати Іспанські сходи, щоб його застосувати.

Спостерігаючи за тим, як офіцери вимагають, щоб сидячі відвідувачі вставали, італійський турист Томмазо Галлетта заявив, що він не погоджується із забороною сидіти. «Цей пам’ятник такий гарний. Була дитина, яка втомилася, кілька хвилин тому сіла з батьком, і дорожній працівник попросив їх встати», – розповів Галлетта журналістам.

фото АР

Окрім того, новий регламент міської поліції Римa встановлює заборони зі штрафом у розмірі 100 євро зокрема за вивішування випраного одягу, якщо його видно з вулиці чи скверу.

Також поліція може накладати штраф за купання у фонтанах, перетягування колісних валіз по історичних сходах, появу в публічних місцях без сорочки та безпосереднє пиття громадських фонтанів з питною водою без використання рук.

АР додає, що минулого місяця німецька пара була оштрафована у Венеції на 950 євро (1,066 доларів) за приготування кави біля знаменитого мосту Ріалто.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close