Світ

В Росії вважають, що Україна повинна обговорювати контроль свого кордону з терористами на Донбасі

Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, відповідаючи на питання, чи можливе повернення Україні контролю над кордоном на Донбасі “в обмін на поставки води” в окупований Крим

Україна нібито “повинна обговорювати” з представниками бойовиків так званих “Донецької і Луганської народних республік” тему повернення контролю за ділянкою українсько-російського кордону на Донбасі.

Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, відповідаючи на питання, чи можливе повернення Україні контролю над кордоном на Донбасі “в обмін на поставки води” в окупований Крим, – інформує 1NEWS.

“Тему контролю за кордоном потрібно спочатку промовляти з представниками Донбасу, з представниками двох самопроголошених республік”, — сказав представник Кремля. Він висловив при цьому припущення, що вони “будуть проти того, щоб міняти суть і сутність мінських домовленостей”.

Пєсков також заявив, що оцінити вплив нового глави офісу президента України Андрія Єрмака на врегулювання на Донбасі можна буде по його конкретним справам.

“Можна буде судити за конкретними справами і конкретними рішеннями”, — сказав представник Кремля.

Джерело: УНН
Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close