Світ

В Росії відкрили нову кримінальну справу проти Навального

Опозиціонера звинувачують у створенні некомерційної організації, що зазіхає на особистість і права громадян

Відносно російського опозиціонера Олексія Навального, який зараз сидить у в’язниці, і його соратників Івана Жданова і Леоніда Волкова порушили кримінальну справу за нібито створення некомерційної організації, що зазіхає на особистість і права громадян.

За подібний злочин можуть призначити або штраф, або обмеження волі до 4 років, або примусові роботи до 4 років, або позбавлення волі на той самий строк, – інформує 1NEWS.

Згідно з інформацією на сайті, справу відкрили ще 2 лютого, проте відомо про неї стало тільки зараз, коли опозиціонери уважно вивчили позов прокуратури про визнання структур Навального екстремістськими організаціями.

Виявляється, в позові немає жодних доказів екстремізму Фонду боротьби з корупцією і штабів Навального. Там тільки безліч матеріалів, що описують історію переслідування Навального, співробітників ФБК і штабів, а також волонтерів.

Наприклад, про штрафи, які на них накладалися за організацію мітингів. У позові є навіть справи, які взагалі жодного відношення до ФБК і штабів не мають.

Джерело: Українська правда

Back to top button