Світ

В Росії штаби Навального визнали терористичними організаціями

Таким чином, у штабів Навального будуть заблоковані банківські рахунки в Росії і вони будуть позбавлені можливості відкривати нові рахунки

Штаби ув’язненого в РФ опозиціонера Олексія Навального внесли до переліку організацій, причетних до тероризму і екстремізму.

Відповідний запис з’явився на сайті Росфінмоніторингу, який здійснює ведення цього реєстру, – інформує 1NEWS.

Таким чином у штабів Навального будуть заблоковані банківські рахунки в Росії.

Організації також будуть позбавлені можливості відкривати нові рахунки.

Нагадаємо, 26 квітня прокуратура Москви призупинила роботу руху штабів Навального і попросила Мосміськсуд призупинити діяльність Фонду боротьби з корупцією та Фонду захисту прав громадян до розгляду позову про їхню заборону.

У прокуратурі стверджують, що ці організації “займаються формуванням умов для дестабілізації соціальної та суспільно-політичної ситуації”, через що їх слід визнати екстремістськими.

Навальний з березня перебуває у виправній колонії поблизу міста Покров у Володимирській області. 31 березня з’явилися повідомлення, що російський політик оголосив голодування з вимогою допустити до нього лікаря і надати медикаменти.

За словами його адвокатів, стан здоров’я опозиціонера значно погіршився. 23 квітня Навальний повідомив про припинення голодування.

Джерело: Німецька хвиля

Back to top button