СвітУкраїна

В Росії розповіли, як Зеленський може закінчити війну на Донбасі

Президент України Володимир Зеленський хоче вирішити конфлікт на південному сході України, однак це вимагає авторитету і домінування на політичній арені України. Таку думку висловив прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков в інтерв’ю програмі “Велика гра” на Першому каналі, повідомляє 1NEWS, посилаючись на УНН.

“Зеленський щиро хоче вирішити цей конфлікт, але це вимагає сили волі, політичного авторитету і домінування на політичній арені в Україні”, – сказав він.

“Скоріше так, відповідь ствердна. Зеленський не відноситься до “партії війни”. (Колишній президент України Петро – ред.) Порошенко власне уособлював “партію війни”, він почав війну”, – додав прессекретар президента РФ, відповідаючи на питання, чи скоротяться шанси на початок нового військового конфлікту на Донбасі після переговорів Володимира Путіна з Володимиром Зеленським на саміті “нормандської четвірки”.

Нагадаємо, за словами Дмитро Пєскова, президенти РФ і України Володимир Путін і Володимир Зеленський почали діалог, проте в даний час їм не вдається досягти згоди з цілої низки питань.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close