Світ

В Росії почали забороняти продаж алкоголю на час карантину

У декількох російських регіонах на фоні пандемії коронавіруса обмежили продаж алкоголю, пишуть російські ЗМІ.

Так, у Красноярському краї продаж алкоголю заборонили з 18:00 до 10:00 на час режиму підвищеної готовності, а в Забайкальському краї повністю заборонили роздрібний продаж алкоголю до особливого розпорядження губернатора.

З 1 квітня в Карелії спиртне продавати будуть тільки з 10:00 до 14:00. Таке розпорядження підписав глава регіону Артур Парфенчиков.

А з 31 березня продаж алкогольних напоїв також обмежили в декількох районах Якутії, в селищі Жатай і Якутську. Глава регіону Айсен Ніколаєв пояснив це зафіксованим зростанням числа злочинів в стані сп’яніння.

«За вихідні різко зросла п’яна злочинність, є і людські жертви, так що я керуюся інтересами більшості жителів», – пояснив він.

За словами Ніколаєва, заборона на продаж алкоголю діятиме мінімум до 6 квітня.

Російські ЗМІ додають, що раніше заборона або обмеження на продаж алкоголю під час вимушених вихідних ввели влади Хакасії, Башкирії, Пермського краю і Ленінградської області.

Нагадаємо, в більшості регіонів Росії введено режим самоізоляції. Під час ізоляції росіян збільшився попит на доставку спиртного. У Москві обсяг замовлень виріс в два рази, хоча закон про дистанційну торгівлю спиртним до сих пір не прийнятий. Втім, спікер Ради федерації Валентина Матвієнко пов’язує це з браком антисептиків.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close