Світ

В Росії 300 військових заразились коронавірусом на репетиціях військового параду

Але, ймовірно, реальная цифра в рази більша

На військовому полігоні Алабіно біля Москви щонайменше три сотні російських військових захворіли на Covid-19 в ході репетицій параду до 9 травня, який зрештою відмінили через епідемію.

Про це повідомляє 1NEWS.

Журналістам вдалося дізнатися, як попри епідемію тисячі курсантів продовжували репетиції. Мінімум три сотні з них заразилися коронавірусом. Але, ймовірно, реальная цифра в рази більша.

Підготовка до параду не припинялася навіть тоді, коли по всій Росії ввели перші карантинні заходи. 1 квітня, коли РФ вже закрила кордон з Грузією, а більшість країн скасували масові заходи, прессекретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков все ще говорив, що підготовка військових і організація приїзду іноземних гостей тривають.

Остання репетиція параду на полігоні “Алабіно”, який в точності повторює центральну площу Москви, пройшла 16 квітня – до цього моменту Москва і область вже майже 20 днів знаходилися на самоізоляції.

Курсанти та їхні родичі розповіли російським журналістам, що вважають, що до масового зараження призвели саме репетиції на полігоні. За словами кадета Військової академії зв’язку імені Будьонного, під час репетицій лише деякі учасники носили захисні маски.

Джерело: Українська правда

Tags

Останні новини

Back to top button
Close