Світ

В Польщі можуть заборонити використання пластикових щитків замість захисних масок

За минулу добу в Польщі виявили рекордне з початку року число хворих коронавірус – 12 146 нових заражень. Про це в ефірі Польського телебачення повідомив міністр охорони здоров’я країни Адам Недзельський.

«На жаль, ситуація не виглядає добре. Ранкові дані показують, що ми подолали бар’єр в 10 тисяч, причому сильно. Точні дані – 12 146 нових заражень », – заявив він.

Міністр додав, що через епідеміологічної ситуації в Словаччині і Чехії влада Польщі планує ввести обмеження на південному кордоні країни. Можлива відправка на дистанційне навчання дітей з кількох регіонів і закриття готелів.

Також міністр повідомив, що хоче заборонити використання шарфів і пластикових щитків в якості замінників масок.

Зазначимо, що вчора заступник міністра охорони здоров’я країни Вальдемар Краска заявив, що розглядається можливість впровадження системи, згідно з якою перетин кордону, особливо південного, був би можливим у випадку надання негативного результату тесту на коронавірус.

Міністр охорони здоров’я в свою чергу зазначив, що негативний тест буде не пропуском для в’їзду в країну, а пропуском для виходу з карантину.

«Прикордонники заявляють, що для досягнення цієї оперативної спроможності на окремих прикордонних пунктах потрібно приблизно 48 годин. Так що я думаю, що до кінця тижня це стане фактом», – сказав Недзельський.

Останні новини

Back to top button