Світ

В ООН планують за чотири роки повністю ліквідувати дитячу працю

На сьогодні у світі 152 мільйони дітей віком від 5 до 17 років змушені працювати для того, щоб вижити. Про це інформують Новини ООН, пише 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

У Міжнародній організації праці (МОП) зазначають, що сьогодні працює кожна десята дитина віком від 5 до 17 років. При цьому в нинішніх умовах кризи, спричиненої пандемією, «армія» трудящих неповнолітніх стрімко зростає. Багато бідних сімей змушені відправляти дітей на заробітки. Згідно з дослідженнями, зростання рівня бідності на один відсоток в деяких країнах призводить до збільшення масштабів дитячої праці, як мінімум на 0,7 відсотка.

У МОП нагадали, що головна мета цього року — мобілізувати міжнародну громадськість з метою до 2025 року повністю ліквідувати дитячу працю.

«У сучасному світі не має бути місця дитячій праці. Вона забирає у дітей майбутнє і не дає змогу сім’ям вирватися з бідності», – заявив Генеральний директор МОП Гай Райдер.

Зазначається, що на сьогодні 99,9 відсотка усіх дітей віком від 5 до 17 років живуть у країнах, які є учасниками Конвенції про заборону найгірших форм дитячої праці.

Останні новини

Back to top button