Світ

В одного із творців “Новічка” діагностували рак на останній стадії

Радянський хімік Віл Мірзаянов, який вважається одним з творців родини отруйних речовин «Новічок», заявив, що лікується від онкозахворювання на останній стадії. Про це він написав у своєму Facebook, повідомляє 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

«Лікарі повідомили, що у мене рак останньої стадії… Почали лікувати гормональною терапією, заснованою на тому, що гормони перешкоджають доступу тестостерону до ракових клітин, і тим самим позбавляючи їх необхідного джерела енергії. В результаті (в ідеалі) ракові клітини гинуть до п’ятивідсоткового рівня, з чим люди живуть від 15 до 25 років. Теж в ідеалі. Приймав таблетки з цими гормонами, і потім їх ввели внутрішньовенно на цілих півроку. Таблетки вже не ковтаю. Однак лікування дуже чутливе. Доводиться терпіти”, – розповів він.

Як повідомляв Укрінформ, 5 вересня прокуратура Великої Британії назвала імена двох росіян, підозрюваних у спробі замаху на життя Сергія і Юлії Скрипалів у Солсбері. За словами Мей, британська розвідка з’ясувала, що підозрювані – офіцери ГРУ. Прем’єр-міністр закликала країни-союзниці Великої Британії активізувати спільні зусилля, щоби протистояти російській розвідці.

Back to top button