Світ

В ОАЕ скасовують кримінальну відповідальність за вживання алкоголю

В Об’єднаних Арабських Еміратах дозволять вживати алкоголь громадянам країни та туристам. Окрема ліцензія-дозвіл для того, щоб придбати або вживати алкоголь більше не потрібна, передає 1NEWS з посиланням на УНН.

Президент ОАЕ Халіфа бен Заїд Аль Нахайян затвердив правки у низці законодавчих актів, які торкнулись таких важливих суспільних питань, як вживання алкоголю, цивільного шлюбу, лібералізації прав жінок та іноземців, які проживають у країні.

Так, вживання алкоголю більше не буде кримінальним злочином. Останнім часом у країні й так дуже рідко притягали за це до відповідальності, але тепер абсолютно законно буде вживати спиртне у приватному порядку або ж у відведених для цього громадських місцях. Людині, як і раніше, має бути щонайменше 21 рік, щоб легально пити в ОАЕ, і кожен, кого спіймають на продажі алкоголю неповнолітнім, буде покараний.

У столиці ОАЕ, Абу-Дабі, ще у вересні скасували необхідну ліцензію для придбання або споживання алкоголю. Цей федеральний закон тепер застосовуватиметься у всіх Еміратах.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button