Світ

В Мілані планують заборонити продаж морозива

В Мілані планують заборонити продаж морозива

Фото: Unsplash

У Мілані можуть заборонити продаж морозива після півночі

Мерія міста отримала “сотні повідомлень від мешканців Мілана, які просять зробити щось, щоб вони могли краще спати вночі”.

Міська влада італійського Мілана пропонує заборонити продаж їжі на винос після опівночі для боротьби з “диким нічним життям” у деяких районах міста. Зокрема, заборона стосуватиметься морозива. Про це у неділю, 21 квітня, пише Guardian.

“Заборона забезпечить баланс між “дружбою і розвагами, спокоєм і здоров’ям мешканців, а також вільною економічною діяльністю торговців і підприємців, які забезпечують робочі місця”, – пояснив заступник міського голови з питань громадської безпеки Марко Гранеллі.

За словами чиновника, заборона продавати їжу на винос після опівночі діятиме із 17 травня до 4 листопада кожного дня тижня в найжвавіших районах міста.

Марко Гранеллі уточнив, що торгівля на винос буде заборонена в районах Брера й Тічінезе до Дарсени, Арко делла Паче та Лаццаретто, Корсо Комо та Гарібальді. Вуличні торговці, навпаки, повинні будуть припиняти свою діяльність із 20.00 щодня.

Крім того, бари та ресторани також будуть зобов’язані зачиняти відкриті майданчики з 00.30 в будні дні та з 1.30 ночі у вихідні. 

Надомість, видання вказує, що збиратися за морозивом пізно ввечері є “настільки невіддільною” частиною італійської культури, що перспектива того, що це заборонять, для багатьох є неприйнятною. 

 

 

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button