Світ

В Марокко каратимуть великими штрафами та в’язницею за насильство проти жінок

За даними одного з соціологічних досліджень, 6 з 10 марокканських жінок хоча б раз у житті стикалися з жорстокою поведінкою з боку чоловіків

В Марокко набув чинності закон, за яким жорстоке поводження з жінками і домагання потягнуть за собою кримінальне покарання.

Законом передбачені штрафи від 200 до 1 000 доларів і позбавлення волі на строк від одного місяця до 5 років, – повідомляє 1NEWS.

За даними одного з соціологічних досліджень, 6 з 10 марокканських жінок хоча б раз у житті стикалися з жорстокою поведінкою з боку чоловіків.

Окрім домагань, домашнього насильства та інших видів жорстокого поводження з жінками, під заборону також потрапила практика насильницьких шлюбів, коли обох або одного з партнерів змушують одружитися проти їх волі.

У законі погано прописані або не прописані взагалі визначення окремих злочинів – таких як домашнє насильство. Також, зауважують критики, в законі не згадується пряма заборона на подружнє зґвалутвання.

Організація Human Rights Watch у своїй заяві звернула увагу, що закон не передбачає фінансової допомоги жертвам насильства і не уточнює роль влади в тому, як їм планують допомагати.

Джерело: ВВС Україна

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close