Світ

В Ізраїлі запровадили безпекові обмеження

В Ізраїлі запровадили безпекові обмеження

Фото: Детали: Новости Израиля

Служба тилу видала розпорядження щодо обмежень в Ізраїлі

Вказівки щодо обмежень залежать від того, в якій зоні розташовано конкретний населений пункт (при цьому в кожній зоні є винятки для окремих населених пунктів).

В Ізраїлі, вивчивши ступінь загрози безпеці країни, Служба тилу видала нові вказівки для підприємств, освітніх установ, а також для дозволених заходів та зборів, пов’язаних із громадською активністю. Вони діятимуть з суботи, 13 квітня, 23:00, до понеділка, 15 квітня, 23:00, Про це повідомила прес-служба Служби тилу, пише видання Деталі: новини Ізраїлю.

Зазначається, що вказівки залежать від того, в якій зоні розташовано конкретний населений пункт (при цьому в кожній зоні є винятки для окремих населених пунктів).

Околиці сектора Газа (за винятком населених пунктів: Нірім, Керем-Шалом, Нір-Оз, Кісуфім, Ейн Ха-Шлоша, Суфа, Холіт, Натив Ха-Асара, Нахаль-Оз та Кфар-Аза):

Освітня діяльність – будь-яка освітня діяльність заборонена. Немає занять у школах та дитячих садках.

Збори та заходи можуть проводитися з обмеженням до 100 осіб на відкритому майданчику та до 300 осіб у будівлі.

Пляжі закриті для відвідування.

Робоче місце – дозволяється використовувати, якщо воно в будівлі, і звідти можна потрапити до стандартного захищеного приміщення.

Освітня діяльність повністю припиняється. Немає занять у школах та дитячих садках.

Збори та заходи можуть проводитися з обмеженням до 30 осіб на відкритому майданчику та до 300 осіб у будівлі. Пляжі закриті для відвідування.

Міністерство освіти наголошує, що завтра у всіх освітніх закладах по всій країні не відбуватиметься жодна освітня діяльність. У тому числі дитячі садки, спеціальні освітні заклади та окремі освітні програми.

Скасовуються розважальні заходи для дітей та молоді у громадських центрах, молодіжних відділах місцевих органів влади та молодіжних рухах, поїздки та кемпінги, спортивні заходи. У тому числі в освітніх центрах для школярів, які перебувають у евакуації.

Раніше повідомлялося, що США зафіксували переміщення ракет і дронів в Ірані.

ЗМІ: Іран погрожує бити по базах США, якщо ті втрутяться у війну з Ізраїлем

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button