Світ

В Ізраїлі врешті-решт сформували уряд, завершивши безпрецедентну в історії політичну кризу

За останній час в Ізраїлі пройшли три виборчі кампанії, суперечливі результати яких не дозволяли сформувати уряд

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху і його політичний опонент спікер парламенту Бенні Ганц домовилися про формування “надзвичайного уряду”, завершивши рік безпрецедентного в історії країни політичної кризи.

Про це повідомляє 1NEWS.

Угода про передачу влади, укладена після кількох тижнів переговорів, встановила остаточний термін прем’єрства Нетаньяху, який обіймав пост голови уряду з 2009 року. Він залишиться прем’єром ще 18 місяців, після чого передасть повноваження Ганцу. До тих пір Ганц займе посаду міністра оборони а його прихильники порівну розділять кількість портфелів з міністрами Нетаньяху.

За останній час в Ізраїлі пройшли три виборчі кампанії, суперечливі результати яких не дозволяли сформувати уряд. Нетаньяху очолював тимчасовий уряд до вирішення політичної кризи.

“Ми не допустили четвертих виборів. Ми будемо і надалі відстоювати демократію”, — сказав Ганц, коментуючи підсумки переговорів з Нетаньяху.

Переговори завершилися на тлі гучного політичної справи — чинному прем’єр-міністру загрожує суд за звинуваченнями у корупції, шахрайстві та зловживанню довірою.

Джерело: DT

Tags

Останні новини

Back to top button
Close