Світ

В Ізраїлі скасували обов’язкове носіння захисних масок на вулиці

В Ізраїлі МОЗ з 18 квітня скасувало обов’язкове носіння захисних масок на відкритому повітрі, яке було запроваджено рік тому, повідомляє 1NEWS з посиланням на 112ua.

При цьому захисна маска, як і раніше, обов’язкова в закритих приміщеннях. Також повністю відновлено очні заняття в усіх освітніх установах.

Збільшено кількість глядачів на відкритих стадіонах до 10 000. У закритих приміщеннях заповненість споруди не має перевищувати 40% від загальної кількості місць, але при цьому в залі повинно перебувати не більше 4000 осіб.

На заходах, що відбуваються на вулиці без продажу напоїв або їжі, можуть бути присутніми до 750 осіб. У масових спортивних заходах можуть брати участь до 1000 осіб.

Збільшено кількість відвідувачів у невеликих музеях площею до 3000 кв. м. Максимальна наповненість музею розраховується за формулою: один відвідувач на 7 кв. м.

Дозволено продаж напоїв під час культурних заходів, на яких передбачено сидячі місця для глядачів.

Зазначені обмеження діятимуть до 22 квітня.

В Ізраїлі зафіксовано різке зниження кількості випадків зараження. Це пов’язано з кампанією з вакцинації. Майже 54% 9,3-мільйонного населення отримали два компоненти щеплення від Pfizer/BioNTech.

Останні новини

Back to top button