Світ

В Ізраїлі чоловік та жінка займались сексом в автомобілі ООН: вибухнув величезний скандал

В ООН заявили, що розслідують інцидент та майже встановили осіб, зображених на відео

Організація Об’єднаних Націй заявила, що “шокована і глибоко стурбована” відео зі статевим актом в авто з символікою організації в Ізраїлі.

Про це повідомляє 1NEWS.

На цих кадрах жінка у червоній сукні та чоловік займаються сексом на задньому сидінні білого повнопривідного авто з маркуванням ООН. 18-секундне відео, яке виклали в Twitter у п’ятницю, активно шириться соціальними мережами.

Кадри, ймовірно, зняли на головній набережній Тель-Авіва. На передньому сидінні джипа сидить ще один пасажир, а водія не видно, коли машина зникає з кадру.

В ООН заявили, що розслідують інцидент та майже встановили осіб, зображених на відео. Там припускають, що це працівники миротворчої організації в Ізраїлі.

Офіційний представник генсека ООН Стефан Дюжаррик заявив, що в організації вважають подібну поведінку “огидною”. Це “суперечить всьому, що ми підтримуємо і за що боремося з точки зору неналежної поведінки працівників ООН”, заявив він ВВС.

Відповідаючи на запитання, чи міг це бути секс за гроші, Дюжаррик сказав, що це є предметом розслідування.

ООН дотримується суворої політики проти сексуальних порушень з боку своїх працівників.

“Ми шоковані і глибоко стурбовані тим, що видно на цьому відео”, – додав пан Дюжаррик. Розслідування, за його словами, “просувається дуже швидко”.

Він припустив, що на відео могли бути працівники Організації з нагляду за виконанням умов перемир’я (ОНВУП), яка працює в регіоні з 1948 року.

Хізер Барр очільниця відділу з прав жінок Human Rights Watch сказала, що “не здивована” відео з Ізраїлю.

“Добре, що вони розслідують це”, – додала Барр, однак, на її думку, проблем в ООН набагато більше, ніж це одне відео.

“Ця проблема пов’язана зі звинуваченнями в сексуальній експлуатації та насильстві з боку працівників ООН”, – сказала вона.

У 2019 році проти працівників Організації Об’єднаних Націй подали 175 скарг про сексуальну експлуатацію і насильство. 16 випадків підтвердили, 15 визнали необґрунтованими, інші розслідують.

Джерело: ВВС Україна

Останні новини

Back to top button