Світ

В Італії повністю вакцинували понад половину населення

30 мільйонів італійців або 56% населення країни пройшли повну вакцинацію від коронавірусу, повідомляє 1NEWS з посиланням на “Європейську правду“.

Однак серед людей віком від 12 до 19 років 2,7 мільйона осіб не отримали навіть першу дозу, а серед людей старше 50 років таких 4,8 мільйона.

“Попереду ще довгий шлях, ми на останній милі, і дози надходять регулярно”, – сказав італійський комісар з надзвичайних ситуацій COVID-19 Франческо Фігліуоло, додавши, що важливо робити щеплення молодим з двох причин.

“Ми охоплюємо людей, які все ще можуть захворіти, і перш за все блокуємо циркуляцію вірусу. Молоді люди, які найбільше соціалізуються, і є тими, хто може переносити вірус і, можливо, поширити його на вразливі групи населення, яке за станом здоров’я не може отримати вакцину”, – сказав він.

Тим часом у суботу тисячі людей – у тому числі пенсіонери, ремісники та службовці – вийшли на вулиці багатьох італійських міст, протестуючи проти паспортів вакцинації. Найбільші демонстрації відбулися в Мілані, Турині та Римі.

 

 

 

Back to top button