Світ

В Італії починається найбільший за 30 років суд над мафією

Очікується, що суд над злочинною організацією та її учасниками, серед яких - політики, державні службовці, поліцейські та так звані "білі комірці", триватиме понад 2 роки

Сотні членів “Ндрангети”, наймогутнішого мафіозного угруповання Італії, постануть перед судом у регіоні Калабрія цього тижня в рамках найбільшого протягом останніх трьох десятиліть судового процесу.

Очікується, що суд над злочинною організацією та її учасниками, серед яких – політики, державні службовці, поліцейські та так звані “білі комірці”, триватиме понад 2 роки, – інформує 1NEWS.

Як зазначається, у судовому процесі є 355 обвинувачених, понад 900 свідків та 400 адвокатів. Також будуть присутні безпрецедентні 58 державних свідків, готових порушити кодекс мовчання та розкрити секрети клану. Судовий процес проходитиме в спеціально обладнаному приміщенні в Калабрії.

Під час недавнього попереднього слухання суду знадобилося три години лише для того, щоб зачитати імена обвинувачених, зокрема “боса” Луїджі Манкузо, який провів майже 20 років в ув’язненні.

Звинувачення включають участь у мафіозних групах, вбивство та замах на вбивство, незаконний обіг наркотиків, здирництво, лихварство, розголошення службових таємниць, зловживання службовим становищем, зберігання вкрадених товарів та відмивання грошей.

Як повідомлялося, наприкінці листопада 2020 року суд в італійському місті Барі ухвалив обвинувальні вироки 25 членам апулійської мафії Sacra corona unita з провінції Фоджа, засудивши деяких з них до 18 років позбавлення волі.

Джерело: Укрінформ

Back to top button