Світ

В Італії почали розробку власної Covid-вакцини

Італійські вчені розпочали розробку вакцини проти Covid-19 та обіцяють розпочати її масове застосування восени 2021 року, повідомляє 1NEWS з посиланням на Главком.

Про початок розробки італійської вакцини заявив директор Італійського фармакологічного агентства Джоджио Палу. Розробку вакцини розпочала власним коштом італійська компанія ReiThera, розташована в околиці Рису, але міністр охорони здоров’я Італії Роберто Сперанза вже оголосив про готовність уряду профінансувати дослідження.

«Це правильний важливий крок. Ми мусимо сильніше реагувати на цю кризу, аби гарантувати здоров’я наших громадян», – пояснив Сперанза.

В разі успішних випробувань та сертифікації, перші кілька мільйонів доз вакцини від ReiThera надійдуть до італійських центрів вакцинації у вересні 2021 року. Таким чином італійська влада сподівається розв’язати проблему нестабільних поставок вакцини.

Наразі Італія є лідером серед країн ЄС за кількістю зроблених щеплень проти Covid-19. Втім, криза поставок вакцин від трьох головних постачальників ЄС сильно вдарила по італійській програмі вакцинації, через що уряд Італії збирається позиватися в суд.

 

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button