Інфо поліціїСвіт

В Іспанії затримали українців, які переправляли російську зброю на Близький Схід

Національна поліція Іспанії, іспанські фіскали за участю Європолу ліквідували злочинне угруповання, яке займалося торгівлею зброєю і відмиванням грошей. Про це повідомляється на сайті Європолу, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

Відзначається, що злочинна мережа, що складається з латишів, іспанців і українців, незаконно перевозила російську зброю і вибухові речовини на комерційних судах з України через Середземне море. Зброя доставлялося в основному в зони конфліктів в Північній Африці і на Близькому Сході, на які поширювалося міжнародне ембарго.

Незаконні поставки перевозили зброю і важке озброєння на вантажному судні. Відзначається, що злочинна група була добре розвиненою і здійснювала складну злочинну діяльність на міжнародному рівні, в тому числі, витягла з в’язниці капітана корабля, раніше затриманого грецькою владою за торгівлю зброєю.

Операція з ліквідації схеми нелегальної торгівлі зброєю відбулася 12 листопада в трьох провінціях Іспанії: Барселона, Валенсія і Аліканте. Про кількість затриманих не повідомляється.

Останні новини

Back to top button