Світ

В Іспанії заарештували українців на підпільній тютюновій фабриці

Підозрюваним пред'явлені звинувачення в контрабанді акцизних товарів, злочині проти інтелектуальної власності і порушенні податкового законодавства

В Іспанії припинили діяльність злочинного угруповання, що займалося підпільним виробництвом сигарет в провінції Андалусія. Заарештовані громадяни України, Латвії та Росії.

Про це повідомляє 1NEWS.

Операцію з арешту підозрюваних провели співробітники Національної поліції, Цивільної гвардії і Податкової служби. В ході операції було заарештовано сім осіб.

Підпільна фабрика з виробництва цигарок розміщувалася у важкодоступному районі муніципалітету Седелья (провінція Малага), а склад – в Агілар-де-ла-Фронтера (провінція Кордоба). Під час обшуку знайшли 54 500 пачок сигарет із зображенням відомого бренду.

Підроблені тютюнові вироби поширювалися в Іспанії і на території інших країн Євросоюзу. У поліції розповіли, що операція проводилася на підставі оперативної інформації, отриманої в березні 2019 року.

Підозрюваним пред’явлені звинувачення в контрабанді акцизних товарів, злочині проти інтелектуальної власності і порушенні податкового законодавства.

Джерело: Європейська правда

Tags

Останні новини

Back to top button
Close