Світ

В Іспанії оштрафували принца Бельгії за порушення карантину

Принц брав участь у вечірці в іспанському місті Кордоба, після чого сам захворів на СOVID-19

Влада Іспанії наклала на бельгійського принца Йоахіма стягнення у 10 400 євро за порушення обмежувальних правил під час пандемії коронавірусу.
Принц брав участь у вечірці в іспанському місті Кордоба, після чого сам захворів на СOVID-19, – інформує 1NEWS.

28-річний принц потрапив в історію після того, як з’ясувалося, що він здійснив переліт до Мадриду та взяв участь у вечірці в місті Кордоба на півдні країни.

За повідомленням іспанських владних структур, принц Йоахім, племінник Короля Бельгії Філіпа, не став дотримуватися обов’язкового 14-денного карантину після прибуття в країну, чим порушив суворі обмежувальні правила в Іспанії, де коронавірус вбив понад 27 тисяч людей.

Також принц взяв участь у двох заходах, на одній з вечірок були присутні 12 осіб, на іншій – 15, що відповідало граничним нормам кількості учасників зібрань, встановленим на той час у місті Кордоба.

Після цього принц потрапив у карантин в Іспанії, бо його тест на COVID-19 виявився позитивним. Він вже публічно вибачився за свій вчинок.

Принц Йоахім відбув до Іспанії 24 травня, і долучився до зібрання «друзів і знайомих» у Кордобі 26 травня. За повідомленнями бельгійської преси, він відвідував Іспанію із професійною метою для проходження стажування в одній з компаній.

Джерело: Укрінформ

Back to top button