Світ

В Ірані випала з вікна своєї квартири швейцарська дипломатка

На поточний момент невідомо, що стало причиною її загибелі: самогубство, вбивство чи нещасний випадок

Співробітниця посольства Швейцарії в Ірані загинула після того, як випала з вікна своєї квартири, яка знаходиться на 18-му поверсі висотного будинку по вулиці Камрані в південній частині Тегерана.

Про це інформує 1NEWS.

“FDFA (міністерство) підтверджує, що громадянка Швейцарії, яка працювала у швейцарському посольстві в Тегерані, загинула в смертельному інциденті”, — відзначили в міністерстві закордонних справ Швейцарії.

Ім’я загиблої не розголошується, проте в МЗС Швейцарії відзначили, що вони підтримують зв’язок з її сім’єю і владою Ірану.

Офіційний представник іранської організації служб швидкої допомоги Моджтаба Халед заявив, що тіло жінки було виявлено садівником. На той момент вона вже була мертва вже тривалий проміжок часу.

Ізраїльський портал newsru.co.il з посиланням на рятувальників розповідає, що жінці був 51 рік. На поточний момент невідомо, що стало причиною її загибелі: самогубство, вбивство чи нещасний випадок.

Загибла займала друге місце за ієрархією в посольстві Швейцарії в Тегерані й відповідала за представлення в країні інтересів США.

Швейцарське посольство взяло на себе такі обов’язки після 1979 року, коли в країні перемогла ісламська революція, через що Іран і США розірвали дипломатичні відносини.

Джерело: Фокус

Back to top button