Світ

В Ірані коло могили Сулеймані прогриміли вибухи: загинуло понад 100 людей

В Ірані коло могили Сулеймані прогриміли вибухи: загинуло понад 100 людей

Фото: Tasnim

Губернатор провінції Керман назвав вибухи біля могили генарала Сулеймані терористичним актом

Вибухові пристрої з дистанційним управлінням були закладені в сумках, перед траурною церемонією, що проходила на кладовищі.

Два вибухи сталося коло могили генерала Касема Сулеймані в Ірані. Нині відомо про понад сто загиблих унаслідок інцденту. Про це повідомляє інформагентство Reuters в середу, 3 січня. 

Вибухові пристрої з дистанційним управлінням були закладені в сумках, одну розмістили на відставні в 700 метрів від могили Сулеймані, другу – за кілометр.

В Кермані з нагоди річниці загибелі генерала проходила траурна церемонія. Це стало причиною того, що 103 людини загинули.

Іранське інформагентство Tasnim пише, що 141 людина постраждала. Серед загиблих шестеро дітей.

Губернатор провінції Керман назвав вибухи біля могили генарала Сулеймані терористичним актом.


3 січня 2020 року генерала Сулеймані ліквідували за наказом Дональда Трампа в результаті удару американських ВПС. Приводом став напад на посольство США в Багдаді.

Касем Сулеймані очолював “Аль-Кудс” – підрозділ Корпусу вартових ісламської революції, який проводив операції за кордоном. Сулеймані був ідеологом зовнішньої військової політики Ірану.

Як ми вже писали, Іран знову почав збільшувати виробництво високозбагаченого урану, необхідного для виробництва ядерної зброї.

ВМС Ірану отримали “розумні” крилаті ракети

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button