Світ

В Індонезії сьогодні одночасно обирають президента, парламент та місцеві органи влади

Загалом у виборах різного рівня в Індонезії беруть участь понад 245 тисяч кандидатів, які борються за 20 тисяч місць у національному, регіональному та місцевому законодавчих органах.

В Індонезії 17 квітня почалося голосування на виборах президента, депутатів двопалатного Народного консультативного конгресу, а також членів регіональних і місцевих законодавчих органів.

Віддати свій голос зможуть близько 93 мільйонів із загалом 260 мільйонів жителів країни, – інформує 1NEWS.

За головний державний пост змагаються два основні кандидати – нинішній президент країни Джоко Відодо та індонезійський військовий, генерал-лейтенант у відставці Прабово Субіанто. Це протистояння, фактично, є повторенням сценарію 2014 року, коли останній з них програв конкуренту.

За даними незалежних екзит-полів, чинний президент Індонезії Джоко Відодо отримує близько 55 відсотків голосів на виборах президента країни, а за Прабово Субіанто проголосували 45 відсотків. Повідомляється, що перемога 57-річного Відодо очікувана, адже на це вказували й дані соціологічних опитувань.

Відодо переміг за рахунок підтримки соціального плюралізму, заходів стимулювання економіки і модернізації інфраструктури.

Субіанто позиціонував себе як сильного лідера, що дотримується курсу на дотримання закону і порядку, а також консервативних ісламських цінностей. Суперник, зокрема, критикував Відодо за те, що той не виконав передвиборчих обіцянок щодо щорічного економічного зростання на рівні 7%. Разом з тим за 5 років перебування президента при владі цей показник не опускався нижче 5%

Загалом у виборах різного рівня в Індонезії беруть участь понад 245 тисяч кандидатів, які борються за 20 тисяч місць у національному, регіональному та місцевому законодавчих органах.

Для забезпечення нормального виборчого процесу на 810 тисячах виборчих дільниць задіяні близько шести мільйонів співробітників. Експерти вже назвали голосування в Індонезії “найскладнішими виборами у світі”.

Очікується, що оголошення офіційних результатів виборів відбудеться 25 квітня.

Індонезія – це країна з найбільшим мусульманським населенням у світі: 90 відсотків її жителів сповідують іслам.

Джерело: Німецька хвиля

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close