Світ

В Естонії міністерка освіти подала у відставку через скандал зі службовим авто

Журналісти викрили, що водій службового автомобіля міністерки освіти Маіліс Репс щодня відвозив її дітей до школи

Міністерка освіти та науки Естонії Маіліс Репс написала заяву про відставку.

Про це інформує 1NEWS.

“Я потрапила під сильний тиск, намагаючись поєднати ролі міністерки та матері. Визнаю, що припустилась помилки та прошу за неї вибачення”, – написала 45-річна Репс на своїй сторінці у Facebook.

Раніше естонське бульварне видання Õhtuleht опублікувалю матеріал про те, що водій міністерства на своєму авто неодноразово завозив дітей міністерки до школи і зі школи додому – і всі ці поїздки міністерки в машині не було.

Репс, яка виховує сама шістьох дітей, після публікації цього матеріалу визнала факт використання службового автомобіля в особистих цілях. Втім, незважаючи на це, вона продовжила залишатися на своїй посаді. Але після посилення суспільного тиску вона вирішила подати у відставку.

Прем’єр-міністр Естонії Юрі Ратас, який виступав на підтримку міністерки під час розвитку цього скандалу, із жалем прийняв її відставку.

Нагадаємо, 9 листопада у відставку подав міністр внутрішніх справ Естонії Март Хельме через критику на його адресу після заяв про “фальсифікацію” виборів у США та образливих слів на адресу обраного президента Сполучених Штатів Джо Байдена. Також раніше він виступив з неоднозначною заявою про те, що не схвалює масової трудової міграції з України в Естонію через те, що українці розмовляють російською.

Джерело: Німецька хвиля

Останні новини

Back to top button