Світ

В Держдепі анонсували Форум партнерства США і України

В Держдепі анонсували Форум партнерства США і України

Фото: state.gov

У Вашингтоні 17 квітня відбудеться Форум партнерства США й України

Форум збере лідерів бізнесу, урядовців та політиків, щоби визначити, як найкраще допомогти Україні у відновленні.

Держдепартамент США, USAID та Міністерство торгівлі в партнерстві з урядом України й Торговою палатою США проведуть Форум партнерства США й України 17 квітня у штаб-квартирі Торгової палати в Вашингтоні. Про це у п’ятницю, 12 квітня йдеться в офіційному повідомленні, поширеному в п’ятницю Державним департаментом США.

Вказується, що Форум збере лідерів бізнесу, урядовців та політиків. Головною темою зустрічі стане обговорення шляхів відбудови України після закінчення війни з російськими агресорами. 

На форумі очікуються виступи прем’єр-міністра України, міністра торгівлі США, спецпредставниці США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер та інших високопоставлених представників з обох країн.

Також наступного тижня в Вашингтоні відбудуться Весняні зустрічі МВФ і Світового банку, які зберуть глав урядів, центробанків та профільних міністрів країн-членів. У заходах очікується також участь урядової делегації України.

Нагадаємо, Швейцарія 10 квітня ухвалила рішення про виділення 5 млрд швейцарських франків (близько 5 млрд євро) на відновлення України. Ця сума має бути спрямована до 2035 року. 1,5 мільярда швейцарських франків уже виділено на 2028 рік.

Як повідомлялося, за оцінкасм Світового банку, загальна вартість відновлення в Україні станом на кінець 2023 року становила $486 млрд.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button