Світ

В бік Землі рухається астероїд

Європейське космічне агентство оприлюднило перелік найнебезпечніших космічних об’єктів. Четвертим у списку є астероїд, відомий як 2006 QV89, що рухається в бік Землі. Про це повідомляє «Голос Америки», пише 1NEWS, посилаючись на Главком.

Ймовірність, що астероїд зіткнеться із Землею в цьому році становить 1: 7000. Астероїд, ймовірно, пройде на відстані понад 7 мільйонів кілометрів від Землі. Це може відбутися 9 вересня 2019 року, повідомляють ЗМІ. Цей астероїд був виявлений 29 серпня 2006 року. Хоча випадки зіткнення астероїдів з планетою є надзвичайно рідкісними, відомий випадок 1908 року, коли у Єнісеївській губернії в Росії падіння метеорита знищило майже 2000 квадратних кілометрів лісів. Раніше вченим вдалося зняти проліт 1 червня повз Землю подвійного астероїда 1999 KW4.

Як повідомляв «Главком» раніше, астрономи з Каліфорнійського технологічного інституту (MIT) виявили вкрай рідкісний тип астероїда – 2019 AQ3, який дуже близько обертається навколо Сонця – його орбіта знаходиться в межах орбіти Венери.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close