Світ

В Берліні люди вийшли на протест проти коронавірусних обмежень

Тисячі людей вийшли в Берліні в суботу на протест проти коронавірусних обмежень. Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на Європейську правду.

Люди почали збиратись в центрі німецької столиці вранці. Деякі вигукували такі фрази, як “Ми друга хвиля!” і “Опір!”, закликали до “свободи” і стверджували, що “найбільша теорія змови – пандемія коронавірусу”.

Поліція через гучномовці нагадувала про обов’язок носити маску та дотримуватись дистанції, але учасники на це не зважали. Видання підкреслює, що єдині люди в центрі Берліна, які прикривають ніс та рот – представники преси та поліцейські.

За даними поліції, станом на обід до маршу долучились близько 15 тисяч людей – значно більше, ніж очікувалось. Прогнозували, що до протесту приєднаються до 10 тисяч осіб.

Загалом у ці вихідні у Берліні заплановано 83 демонстрації, серед яких і інші антикарантинні.

Найбільше зібрання, яке повинно закінчитися у другій половині дня суботи, організоване ініціативою зі Штутгарта Querdenken 711 і пройде під гаслом: “Кінець пандемії – День свободи”.

Зареєстрована також акція громадян, які виступають проти поглядів захисників теорій змови.

Від початку пандемії 209 653 людей у ​​Німеччині заразились Sars-CoV-2, 9148 людей померли. За останні кілька тижнів показники зараження у Німеччині збільшилися і чиновники застерегли від втрати пильності.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close