Світ

В Австралії може з’явитись перший у світі криптобанк

Австралія стала однією з перших країн, яка прийняла технологію блокчейн і криптовалюту і дала тим самим поштовх для появи підприємців нового класу.

Співзасновник австралійського криптосайту Finder Фред Шебеста оголосив про намір протягом 18 місяців створити австралійський криптобанк з обігом у “мільярди доларів”.

 

Про це повідомляє 1NEWS.

“Коли мова йде про криптовалюту, з’являється безліч тонкощів. Ми знаємо цей ринок, розуміємо, як зробити його безпечним, масштабувати до обсягів діяльності існуючих банків”, – сказав бізнесмен.

Австралія стала однією з перших країн, яка прийняла технологію блокчейн і криптовалюту і дала тим самим поштовх для появи підприємців нового класу.

Фред Шебеста вважає, що поширення криптовалюти посилить потребу в таких послугах як зберігання, біржові послуги, обмін і кредитування.

Finder вважається одним із провідних сайтів Австралії, на якому порівнюється численна група великих банків і страховиків. У вересні 2017 року Finder почав проводити порівняння криптовалют.

Після оцінки зростаючого інтересу до цифрових валют і величезного числа відвідувачів на сайті, Шебеста вирішив збільшити свої інвестиції в нову технологію. Його партнер і співзасновник сайту Френк Рестуччіа запустив криптовалютну біржу OTC (Over The Counter), відому як HiveX, яка щомісяця обробляє “мільйони” доларів у великих транзакціях, а потім – службу HiveSpend, яка використовує криптозамінні рахунки.

Підприємці вірять в успіх проекту.

“Я уявляю, що я подорожую у часі. Я заглядаю вперед на п’ять років, бачу як це працює, а потім повертаюсь і намагаюся зробити активні кроки, щоб це сталося”, – каже Фред Шебеста.

Джерело: Укрінформ

Back to top button