Світ

В Аргентині запроваджують контроль за купівлею доларів

Аргентина запровадила валютний контроль у спробі стабілізувати ринки і впоратися з фінансовою кризою у країні, передає 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

“Аргентина запровадила валютний контроль у спробі стабілізувати ринки, оскільки країна стикається з поглибленням фінансової кризи”, – йдеться в повідомленні.

Згідно із заявою уряду країни, серію надзвичайних заходів було вжито “для забезпечення нормального функціонування економіки, підтримання рівня активності, зайнятості і захисту споживачів”.

У центральному банку заявили, що заходи необхідні для “підтримання стабільності валюти”.

Після різкого падіння песо аргентинська влада ухвалила рішення обмежувати купівлю іноземної валюти. Таким чином для купівлі валюти та здійснення переказів за кордон фірми повинні будуть одержати дозвіл центрального банку на продаж песо. У свою чергу фізичним особам необхідно буде отримувати дозвіл від центрального банку в разі купівлі більш як 10 000 доларів США на місяць.

Також наголошується, що Аргентина прагне відтермінувати виплату боргу Міжнародному валютному фонду, щоб впоратися з фінансовою кризою.

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close