Світ

В Арабських Еміратах океанський лайнер перетворили у фешенебельний готель

Переобладнання корабля обійшлося в 100 мільйонів доларів

У Дубаї для гостей відкрився готель на воді Queen Elizabeth 2 (QE2), який до цього був одним із найвідоміших океанських лайнерів у світі.

 

Переобладнання корабля на фешенебельний готель, на яке витратили 2,7 мільйона людино-годин, обійшлося в 100 мільйонів доларів, – повідомляє 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

Наразі відкрито 7 з 13 палуб 293-метрового судна з 244 номерами, ресторанами, магазинами, кінотеатрами, казино й полем для гольфу.

Водночас дизайнери зберегли історичні інтер’єри й багато вінтажних речей. А в одному з 13 ресторанів подаватимуть традиційні британські страви за рецептами 1969 року.

“QE2 стане одним з головних туристичних напрямків у Дубаї. Ми дуже багато працювали, щоб цей корабель мав точно такий же вигляд, як і в 1969 році”, – зазначив виконавчий директор PCFC Hotels Хамза Мустафа.

Ніч в одному з двох тутешніх королівських кают-номерів, які раніше належали матері й бабусі королеви Єлизавети II, гостям коштуватиме 15 тисяч доларів. Ціни ж на інші номери стартують від 200 доларів.

Вперше лайнер Queen Elizabeth 2 відправився в подорож 1969 року. Впродовж 40 років на плаву виконав 1408 рейсів, 25 навколосвітніх круїзів і 801 раз перетнув Атлантику. У 2008-му його придбала дубайська компанія з метою створення готелю. Тепер Queen Elizabeth 2 постійно пришвартовано в порту Рашид поруч із музеєм, присвяченим історії судна.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close