Світ

В Ірані заявили про створення “батька всіх бомб” — ЗМІ

Іранський командувач військово-космічними силами Корпусу вартових ісламської революції Амір Алі Хаджізаде заявив, що Іран володіє 10-тонною бомбою власного виробництва з високою руйнівною силою.

Про це Хаджізаде сказав у телевізійному інтерв’ю одному з іранських телеканалів, повідомляє напівофіційне іранське інформаційне агентство Fars.

«За пропозицією військово-космічних сил Корпусу вартових ісламської революції (IRGC), іранська організація оборонної промисловості виготовила 10-тонну бомбу, ці бомби знаходяться в нашому розпорядженні та можуть бути запущені з літаків Ільюшина, і вони дуже руйнівні» — заявив Хаджізаде.

Іранський командувач назвав бомбу — «батьком всіх бомб» Ірану, за аналогією з американською неядерною авіаційною бомбою GBU-43 / B (MOAB), також відомою як «матір всіх бомб», яку ВПС США застосували у тунелі в афганській провінції Нангархар у квітні цього року.

Нагадаємо, Пентагон 13 квітня оголосив про перше використання авіабомби GBU-43/B Massive Ordnance Air Blast Bomb або просто МОАВ, яку також називають «матір’ю  всіх бомб».

Понад 90 бойовиків «Ісламської держави» загинули в результаті удару найбільшої американської неядерної бомби, яка була скинута в Афганістані.

Раніше повідомлялося, що президент США  Дональд Трамп розглядає можливість прийняття більш агресивної стратегії щодо Ірану, його довірених мусульман-шиїтів в Іраку та Сирії.

Джерело: eurointegration.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close