Світ

Уряд Сальвадора заперечив початок виплат зарплат у криптовалюті

Міністр Роландо Кастро заявив, що поки рано говорити про заробітну плату на основі біткоіну в Сальвадорі, інформує 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

Міністр праці і соціального забезпечення Сальвадора заявив, що країна ще не готова прийняти біткоін для виплати заробітної плати.

У своєму твіті в середу Роландо Кастро спростував місцеві повідомлення, в яких стверджувалося, що його міністерство розпочало аналіз можливості виплати заробітної плати на основі біткоіну з чиновниками з Міністерства фінансів і Міністерства економіки.

Кастро підкреслив, що він просто відповідає на питання, заявивши, що «занадто рано говорити про заробітну плату». Чиновник додав, що тепер він зосереджений на пошуку більшої кількості робочих місць для жителів Ель-Сальвадора. «Грошово-кредитні питання відносяться до ведення економічного кабінету, а я не є його частиною», – зазначив він.

Зауваження міністра прозвучали через тиждень після того, як Сальвадор прийняв законопроект президента Наїба Букела , робить біткоін законним платіжним засобом в країні. З тих пір впливові особи криптовалюти стікаються в невелику центральноамериканську країну, щоб зустрітися з Букела.

 

 

 

 

Back to top button